Informacija

Šiuolaikiška technologija pagaminti dantų protezai skirti pakeisti nesamiems dantims. Tvirti, įvairių tipų įtaisai tvirtinami prie kitų dantų ir garantuoja pacientui komfortą kramtant bei estetinį vaizdą.

Praradus visą ar dalį danties estetinis protezavimas gali tapti išeitimi, leisiančia vėl mėgautis gražia šypsena. Dabar atstatomi ne tik dantys, bet koreguojama ir jų spalva, forma ar struktūra.

Kenčiant dėl nuskilusių, susidėvėjusių ar nesveikų dantų rekomenduojami dirbtiniai apdangalai — dantų karūnėlės, kurias gamina patyrę dantų technikai, atsižvelgdami į individualų paciento atvejį.

Moderni dantų protezavimo technologija, kurios metu naudojamas lazerinis 3D skeneris. CEREC technologijos dėka pacientui tiksliai ir labai greitai suprojektuojamas tvirtas danties protezas.

Dantų protezavimo kainos priklauso nuo tvarkomų dantų skaičiaus, pasirinkto taisymo būdo, ar procedūros sudėtingumo. Bet vertėtų nepamiršti, jog atsakingas požiūris į savo sveikatą — būtinas.

Norite turėti tikrai gražią šypseną ir džiaugtis nepriekaištinga dantų estetika? Tuomet priekiniams dantims rekomenduojame atlikti estetinį dantų protezavimą.

„CEREC“ technologija - tai metodas pasitelkiant specialias skaitmenines skenavimo ir modeliavimo sistemas, kurios itin tiksliai suprojektuoja paciento danties restauraciją.

Kai į žandikaulį įsriegti implantai prigyja, galima pradėti dantų protezavimo ant implantų procedūrą. Atsižvelgiant į implantų kiekį ir įsodinimo vietą naudojamos skirtingos dantų protezavimo konstrukcijos.

Dantų sąkandžio aukščio pažemėjimas – dažnai pasitaikanti pacientų sveikatos problema. Taisyklingo sąkandžio atstatymas svarbus ne tik kokybiškai kramtymo funkcijai, bet ir veido bruožų išsaugojimui.

Metalo keramikos dantų vainikėliai – populiari dantų protezavimo rūšis. Dirbtiniai vainikėliai idealiai atitinka jūsų sąkandį, dantų eilę ir visų kitų dantų spalvą.

Cirkonio keramikos protezai naudojami vis plačiau. Dėl gero estetinio vaizdo ir ilgaamžiškumo pacientai yra linkę pasirinkti būtent šį variantą.

Gydyti pažeistus dantis yra daugybė būdų. Vienas iš tokių - gydyti pažeistus dantis – ant nuskilusio, įtrūkusio ar nusidėvėjusio danties uždėti dantų vainikėlį (dantų karūnėlę).

Šiuolaikiški žmonės nori turėti ne tik sveikus, bet ir gražius dantis. Šypsena – kiekvieno mūsų vizitinė kortelė. Dantų protezavimas kaip niekada ištobulėjęs, taigi galimybių, kaip sukurti tobulai estetiškus dantis – kaip niekad daug.

Lanko atraminiai protezai (dar vadinami biugeliais) – tai išimami dantų protezai, pagaminti iš metalinio karkaso ir plastmasinių dantenų bei dantų. Tokie protezai gaminami pacientams, kurie nori nešioti išimamą protezą.

Viena iš išeičių dantų protezavimui – hibridiniai dantų protezai. Tai protezai, kurie niekuo nesiskiria nuo tikrų dantų. Tokius protezus nešiojantys žmonės jaučiasi puikiai – tai patogūs, estetiški, jūsų netrikdantys protezai.

Graži šypsena – geros nuotaikos variklis! Laukiame jūsų atvykstant į lazerinės kosmetinės odontologijos kliniką „Pilėnė“, kur jums bus suteiktos aukščiausios kokybės dantų protezavimo paslaugos Vilniuje.

Laikini dantų protezai – tai odonotologijoje vis plačiau naudojamas laikinas protezavimo būdas. Šių protezų paskirtis – laikinai atstatyti paciento kramtymo, kandimo funkcijas.

Dantų užklotai – tai tam tikri mikroprotezai, skirti atstatyti dažniausiai krūminių dantų paviršių ar jų dalį. Dantų restauravimas užklotais rekomenduojamas norintiems itin gero estetinio dantų vaizdo.

Jeigu dėl tam tikrų priežasčių dantų eilių defektų atstatymas implantais taip pat neįmanomas, o atstatymas būtinas, naudotini išimami protezai. Tai - ne tik išeitis atstatyti kramtymo funkciją. Jie gaminami tokie, kad atrodytų tarsi natūralūs dantys.

Išimamieji protezai skirti pacientams, kurie neteko visų apatinio ar viršutinio dantų lanke esančių dantų. Gaminami protezai, atitinkantys aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus.

Įvairios paslaugos: dantų protezavimas, išimami dantų protezai, chirurginė operacija ir kt. mūsų klinikoje gali būti įsigytos išsimokėtinai.

Protezai, kaip ir bet kuris kitas kasdien naudojamas daiktas, reikalauja priežiūros. Jei laikysitės žemiau pateiktų patarimų, rūpesčių neturėsite ir šypsena džiaugsitės ilgai.

Draugai